ویولا مد
تعداد تخفیف مجموع خرید 0 0 0 تومان
پشتیبانی : 09304944488

لباس دامادی شما چگونه باید باشد؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۵ بهمن ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

ازدواج یکی از مهمترین موضوعات در زندگی یک مرد است. هیجان زده هستید، خیال بافی می کنید، امیدوار هستید. برای مردها در ازدواج یکی از مهمترین قضایا، انتخاب لباس دامادی است. در کنار پرنسس با لباس سفید، باید یک پرنس باشد. در تمام جوامع تقریبا این چنین است که بیشتر تمرکز در مراسم عروسی بر روی عروس می باشد. آرایش عروس، موهای عروس، لباس عروسی و ... در اینجاست که مردها مظلوم واقع می شوند.

همانطور که اشاره شد، در کنار عروس باید دامادی باشد که لایق او باشد. برای این لحظات زیبا، به چند نکته مهم اشاره می کنیم. داماد چه لباسی باید بپوشد؟ لباس داماد چگونه باید باشد؟ چگونه انتخاب شود؟ انواع لباس های دامادی چگونه اند؟

ادامه مطلب

بوت های مخملی، جزو کفش های محبوب سال 2017

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ بهمن ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

ترکیب های شما با بوت های مخملی، در خیابان ها می درخشند...

 یکی از محبوب ترین مدل های زمستان 2017، مخمل می باشد. بعد از ژاکت و کت مخمل و لباسهای مخملی و ...، نوبت به بوت های مخملی می رسد. در مدل خیابانی زمستان 2017، بوت مخملی یکی از محبوب ترین های خانم های شیک پوش است. چطور است با هم به بررسی این که با بوت های  مخملی چه ترکیب های شیکی به وجود می آید بپردازیم؟ پس ادامه متن را بخوانید، تا یاد بگیرید که چطور می توان تمامی توجه ها را به بوت های مخملی خود جلب کنید.

ادامه مطلب

10 موردی که باید به کمد لباس خود اضافه کنید تا در زمستان شیک و خوش استایل باشید .

نوشته   مدیر سایت .    ۰۹ دی ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

اگر این موارد در جا رختی زمستانی 2017 شما نباشد، اصلا قابل قبول نیست!...

 

برای شیک تر بودن در زمستان هنر و تلاش خاصی لازم است. در زمستان، هم برای گرم شدن و هم برای شیک بودن، به چند مورد نیاز است. برای شما چند مورد شیک انتخاب کردم تا با آنها بتوانید در زمستان 2017 شیک پوش باشید. با بافت های گرم هم صاحب سبک باشید و هم گرم شوید. حالا بیایید نگاهی به موارد مورد نیاز بیندازیم و نواقص را تکمیل کنیم.

ادامه مطلب

رازهای ست های شیک زمستانی با مدلهای محبوب جین

نوشته   مدیر سایت .    ۰۷ دی ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

رازهای ست های شیک زمستانی با مدلهای محبوب جین

جین ها با کدام مدلهایشان در زمستان 2017 نمایان خواهند شد؟

 ما همیشه تغییرات ایجاد شده در مدل ها و شلوار های جین را دنبال کرده و آنها را به عنوان مهمترین بخش از ست هایمان انتخاب می کنیم. مدلهای مختلف جین، با دوخت و طرح بندی بزرگ و کوچک خود به ست های ما سبک خاصی داده و به سمت مدل خیابانی سوق می دهد.

 با دقت در مدل های زمستانی 2017، آیا ممکن است با یک شلوار جین، شیک باشیم؟ بله، امکان پذیر است. می توانیم راحت هم باشیم؟ بله، می توانیم. آیا می توان صاحب سبک بود؟ بله، امکان پذیر است. پس در این زمستان، برای سرمایه گذاری در زمینه جین، منتظر چه چیزی هستید؟

ادامه مطلب

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

نوشته   مدیر سایت .    ۱۷ شهریور ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

پیراهن سفید از آن دسته لباس‌هایی هست که معمولاً هر مردی می‌تواند با انتخاب نوع مناسبی از آن، خوش‌تیپ‌تر شود. پس هر مردی حداقل به یک پیراهن سفید نیاز دارد. در ادامه راهنمایی‌هایی در مورد پیراهن مناسب شما، ارائه خواهیم داد.

ادامه مطلب

برای پوشیدن کت‌وشلوار سه‌تکه چه زمان و مکانی مناسب است؟

نوشته   مدیر سایت .    ۲۵ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

برای پوشیدن کت‌وشلوار سه‌تکه چه زمان و مکانی مناسب است؟

کت‌وشلوارسه‌تکه از آنچه هست، پیچیده‌تر به نظر می‌رسد، اما با طراحی یک استایل مناسب، هر فردی می‌تواند به این ظاهر کلاسیک و پیچیده دست یابد. کت‌وشلوار سه‌تکه، برای برخی مردان، هرچقدر هم که خوششان بیاید، مناسب نیست. مخصوصاً اگر بخواهند به‌طور روزانه از آن استفاده کنند؛ اما شما می‌توانید با پوشیدن این نوع کت‌وشلوار، جذاب‌تر و خوش‌استایل‌تر باشید. با انتخاب رنگ، اندازه و استایل مناسب کت‌وشلوار، هم می‌توانید ظاهر خود را تغییر داده و هم برای هر محیطی که در آن قرار دارید، لباس مناسب پوشیده باشید.

ادامه مطلب

پیراهن مشکی در استایل‌های مختلف

نوشته   مدیر سایت .    ۱۹ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن مشکی در استایل‌های مختلف

تقریبا همه‌ی ما در قفسه‌ی لباس خود پیراهن مشکی داریم اما وقت آن رسیده است که با انواع استایل این لباس شیک آشنا بشیم. شما می‌توانید آن را در جشن تولد یا دورهمی‌های دوستانه بپوشید.

ادامه مطلب

استایل‌های مختلف شلوار پاگشاد سفید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۶ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

استایل‌های مختلف شلوار پاگشاد سفید

از جمله لباس‌هایی که باید در کمد لباستان باشد شلوار های پاگشاد سفید هستند که بسیار تطبیق‌پذیر و شیک‌اند و برای هر فرم بدنی متناسب هستند. فرق نمی‌کند که آن را با یک تی‌شرت ساده یا یک بلوز بپوشید سعی کنید شیک بودن و جذابیت را در لباستان بیافرینید. در یک نگاه ساده انواع تیپ‌های مختلفی که می‌توانید با این شلوار داشته باشید را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب

8 لباسی که هرگز از مدافتاده نمی‌شوند

نوشته   مدیر سایت .    ۱۰ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

8 لباسی که هرگز از مدافتاده نمی‌شوند

همه‎ی ما خودمان را بیشتر درگیر استایل‌های جدید می‌کنیم، اما بهتر نیست همیشه برای چیزهایی پول خرج کنیم که سال‌های سال در کمدمان خواهند بود و از آنها استفاده خواهیم کرد؟

ادامه مطلب

9لباس تا بهترین کمد لباس

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

9لباس تا بهترین کمد لباس

فرض بر اینکه شما خواب مانده‌اید و عجله هم دارید که به‌جایی بروید و بی‌خیال آرایش و موهایتان شده‌اید اما نمی‌توانید بیخیال لباستان شوید. خب چی می‌پوشید؟

ادامه مطلب

سه استایل عالی برای پوشیدن تایت مشکی

نوشته   مدیر سایت .    ۱۴ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

سه استایل عالی برای پوشیدن تایت مشکی

تایت ها بیشتر از پارچه های نخی و نازک دوخته می شوند و بیشتر مانند جوراب های ساق بلند هستند. این روزها تایت ها از لباس های پر طرفدار و متدوال به حساب می آیند‌‌. در اینجا برخی استایل های جدید را برای پوشیدن تایت به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب

5 استایل لباسی که می تواند برای هر کسی مناسب باشد

نوشته   مدیر سایت .    ۰۶ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

5 استایل لباسی که می تواند برای هر کسی مناسب باشد

لباس پوشیدن به سبکی که متناسب با فرم اندامتان باشد ارزش بسیار زیادی دارد و همیشه هم کار ساده ای نیست. به مواردی که ذکر می شوند توجه کنید :

ادامه مطلب

کودکان با استایل های متفاوت

نوشته   مدیر سایت .    ۰۳ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

کودکان با استایل های متفاوت

لباس پوشیدن کودکان گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد. برخی بچه ها به سادگی هر آنچه را که شما می خواهید می پوشند در حالی که ممکن است بعضی از کودکان در مقابل این عمل واکنش نشان دهند. بعضی از بچه ها خجالتی و تودارند ولی بعضی شلوغ و پر جنب و جوش هستند بنابراین هر کسی باید خصوصیات کودک خود را بداند.

ادامه مطلب

با لباس های طرح دار و پرینتی استایل باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با لباس های طرح دار و پرینتی استایل باشید

نمایش انواع استایل های فصلی در دنیای مد و فشن هنوز ادامه دارد و این بار نحوه ی پوشیدن لباس های طرح دار و پرینتی را یاد خواهید گرفت.

اگر می خواهید که در استایل خود ریسکی داشته باشید انجام این کار بسیار راحت است. از لحاظ تئوری ست کردن لباس های پرینتی ممکن است کار خطرناکی باشد چون اغلب اینگونه لباس ها اشتباه پوشیده می شوند و این باعث می شود که خوب دیده نشوند و این موضوع هم باعث شده که بسیاری از افراد از پوشیدن اینگونه لباس ها صرف نظر کنند.

ادامه مطلب

با شلوار استایل های متفاوت داشته باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۴ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با شلوار استایل های متفاوت داشته باشید

مسلما شما پوشیدن انواع و اقسام لباس های شیک و زیبا را دوست دارید و زمانی هم که لباس ها را با هم ست می کنید می توانید برای هر فصلی انواع استایل مختلف داشته باشید.

با تمامی لباس هایی که در کمدتان دارید خلاقیت خود را در ست کردن لباس هایتان نشان دهید در این صورت قادر خواهید بود که استایل های مورد علاقه ی خود را با روش های مختلف ایجاد کنید.

ادامه مطلب

پوشیدن انواع لباس های طرح پلنگی

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پوشیدن انواع لباس های طرح پلنگی

چگونه پوشیدن لباس هایی با طرح پوست حیوانات سوالی است که همیشه پرسیده می شود. طرح حیواناتی مانند پلنگ،ببر و مار متداول تر است. در واقع اینگونه لباس ها را در هر فصلی میتوان پوشید.شما فقط باید آنها را با لباس های درست ست کنید. موقعی که این لباس ها به درستی انتخاب شوند خیلی عالی دیده می شوند و بیشتر از آنکه فکر کنید می توانید استایل های متنوع با این لباس ها داشته باشید. زمانی که این لباس ها را می پوشید یک موضوع بسیار مهم این است که کارتان را درست انجام دهید.

ادامه مطلب

پیراهن های شطرنجی را در استایل های مختلف بپوشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن های شطرنجی را در استایل های مختلف بپوشید

پیراهن های شطرنجی درست مثل پیراهن مشکی کوتاه، جین آبی و شومیز مورد علاقه ی افراد بسیاری هستند. این پیراهن ها را می توانید در تمامی فصل ها بپوشید. پیراهن های شطرنجی متنوع و تطبیق پذیر هستند و می توانند در شیوه های مختلفی پوشیده شوند. اما این موضوع را هم فراموش نکنید که راحت و معمولا ارزان هستند.

ادامه مطلب

لباس حجابی به سبک مد روز

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

لباس حجابی به سبک مد روز

مهم ترین ویژگی که لباس های حجابی نشانگر آنند عفت و تواضع است.

کسانی که لباس حجابی می پوشند می توانند شیک و با سلیقه باشند. داشتن حجاب نه تنها باعث می شود که انسان بیشتر احساس امنیت کند بلکه باعث می شود که شخص بیشتر شیک و به روز دیده شود.

ادامه مطلب

لباس هایتان را با کفش کتانی سفید بپوشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

لباس هایتان را با کفش کتانی سفید بپوشید

در سال 2016 بیشتر استایل ها با کفش های کتانی نمایان شده است. در اینجا برای شما برخی روش هایی برای پوشیدن کفش کتانی نشان داده می شود.

برخی اوقات فقط به دلیل اینکه دامن یا لباس بلند می پوشیم قرار نیست حتما کفشمان پاشنه بلند باشد.این بستگی به استایل و سلیقه ی شما دارد، گاها می توانید بسیاری از لباس های خودتان را حتی با کفش های اسپورت هم بپوشید.

ادامه مطلب

10 راهنمایی برای اینکه به یک مرد شیک و به روز تبدیل شوید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

10 راهنمایی برای اینکه به یک مرد شیک و به روز تبدیل شوید

به طور طبیعی نمی شود استایل بود باید آن را یاد گرفت. اینجا برخی راهنمایی های هستند که می توانند به طور اساسی استایل شما را تغییر دهند. برخی نکات اصلی به آقایان کمک خواهد کرد که استایل و سبک پوشش خود را بهتر کنند.

ادامه مطلب

روشهایی برای پوشیدن شلوار پا گشاد

نوشته   مدیر سایت .    ۲۹ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

روشهایی برای پوشیدن شلوار پا گشاد

اینگونه شلوارها قطعا شیک و در مواقع گرم مناسب هستند . برای پوشیدن اینگونه شلوارها ایده های مختلفی وجود دارد، می توانید آن را با یک پیراهنی که پهلوهایش داخل شلوار است بپوشید. 

ادامه مطلب

این بار هم با پوشیدن شلوار جین سفید و روسری ابریشم و کمربند شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

این بار هم با پوشیدن شلوار جین سفید و روسری ابریشم و کمربند شیک باشید

بالاخره بهار هم از راه رسید و روزهای طولانی و خاطره انگیز بهاری با ما همراه است. شاید یک یا دو ماهی هیچ ایده ای برای پوشیدن لباس های خود نداشته باشید. اما اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که شلوار جین سفید ایده ی خوبی است که می توان آن را با هر چیزی بپوشید.

ادامه مطلب

8 لباس حجابی که می توانید با آنها شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۰ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

8 لباس حجابی که می توانید با آنها شیک باشید

بعد بهار و عیدنوروز از آنجایی که تابستان هم نزدیک میشود اکثر خانوم ها لباس جدید و استایل های جدیدی که در دنیای مد و فشن مد خواهد شد را دنبال می کنند.فصل تابستان کلا زمینه ای برای انواع رنگها و طرح های مختلف است. اگر شما یک لباس حجابی می پوشید نیاز است لباسی انتخاب کنید که با رنگ و سبک لباس حجابی تان جذاب دیده شود. 

ادامه مطلب

با این استایل های خیابانی شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۷ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با این استایل های خیابانی شیک باشید

با دامن میدی چگونه استایل خیابانی شیک داشته باشیم

راه های مختلف زیادی وجود دارد برای اینکه دامن میدی را بپوشیم. اگر شما به دنبال یک روش عالی برای پوشیدن دامن میدی هستید به طوری که مرتب و شیک دیده شوید به شما پیشنهاد می کنیم که به استایل های زیر نگاهی بیندازید. دامن میدی بهترین گزینه برای پوشیدن لباس به سبک زنانه و باوقار هست. با توجه به قد دامنی که می پوشید باید کفش مناسب انتخاب کنید.

ادامه مطلب

Dolce و Gabbanaاولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند

نوشته   مدیر سایت .    ۰۳ اسفند ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

Dolce و Gabbanaاولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند

روز یکشنبه ماه قبل، دولچه و گابانا اولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند. کلکسیونی با رنگ و لباسهای سیاه و سفید و بژ که توسط تور و نوارهای گل دار و لیمویی برجسته شده است.

ادامه مطلب

کشاورز 85 ساله ای که تیپ زد

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ اسفند ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

	کشاورز 85 ساله ای که تیپ زد

امروز خواستیم با این پست بگیم هیچ وقت واسه خوش تیپ بودن دیر نیست. وقتی همه میگن مهم دل آدمه که شاد و سر زنده باشه به این حرف ایمان داشته باشید چون مهم نیست چند سالتونه مهم اینه که این شوق و انرژی رو دارید که شیک باشید.

کی گفته خوش تیپی فقط واسه جووناست!!!

ادامه مطلب

کودکانی که احتمالا بهتر از شما لباس پوشیده اند

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

کودکانی که احتمالا بهتر از شما لباس پوشیده اند

پسر یا دختری که خوب لباس پوشیده همیشه خوش تیپ و خوب دیده می شود، اما شما گمان می کنید چه احساسی داشته باشید زمانی که یک کودک شش ساله بهتر از شما لباس پوشیده باشد؟ این دقیقا همان چیزی است که کودکان در این پست به نمایش می گذارند- آنها شیک ترین کودکان در زمینه ی مد و لباس هستند. به احتمال زیاد شما در شگفتید، با این حال فکر می کنید در اینجا چه کسی بیشتر لذت می برد، کودکان یا پدر و مادرشان؟

ادامه مطلب

مد و سبک خیابانی ( Street Style ): همه ی شیک پوشان جالب توجه در کلکسیون مردان لندن در پاییز 2016

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

مد و سبک خیابانی ( Street Style ): همه ی شیک پوشان جالب توجه در کلکسیون مردان لندن در پاییز 2016

لندن فقط مکانی برای طراحان لباس زنانه ی جالب و تعجب برانگیر که اجناس خود را به نمایش می گذارند،نیست بلکه در هر فصل مهم ترین مکان برای نمایش مردان فشن در زمینه ی مد است.

ادامه مطلب

چگونه فشن و به روز باشیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

چگونه فشن و به روز باشیم؟

"هیچ گاه یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید" این یک عبارت عالی است، اما در واقعیت، ما افراد را قبل از اینکه بشناسیم از روی ظاهر شان قضاوت می کنیم. دیدگاه و برداشت اول در هر مکانی مهم است و دانش و اطلاعات مهم در زمینه ی مد و فشن داشتن ، همیشه به خوبی مرتب و آماده بودن در این زمینه به شما کمک می کند. خوش سلیقه و به روز بودن در برخی افراد ذاتی  است. این مقاله در رابطه با افرادی نوشته شده است که در زمینه ی مد و فشن زیاد هم خوش شانس نیستند.

ادامه مطلب

برای چکمه یا پوتین های تا مچ پا ؛ چه نوع شلوار جینی مناسب است؟

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

برای چکمه یا پوتین های تا مچ پا ؛ چه نوع شلوار جینی مناسب است؟

توصیه های یک طراح مد در خدمت شماست.

با شلوار جین تنگ برای خود مد بیافرینید

آیا می خواهید ساق پای شما نسبتا بلند و دراز دیده شود؟ چکمه ی سیاه خود را ( ترجیحا پاشنه بلند ) با شلوار جین تنگ و پوستی سیاه جفت کنید. به معنای واقعی  کلمه بیشتر از هر چیز دیگری اینگونه می تواند بهتر باشد.

ادامه مطلب

 • diMARE
 • GENESE
 • silvermoon
 • BESSINI
 • ONCU
 • EKLE
 • VITRIN
 • SERPIL
 • SABRA
 • Cotton mood
 • Defacto
 • koton
 • Denokids
 • Olgunorkun
 • Lcwaikiki
 • Tudors