ویولا مد
تعداد تخفیف مجموع خرید 0 0 0 تومان
پشتیبانی : 09304944488

مدلهای کیف در پاییز/زمستان 2017 2016

نوشته   مدیر سایت .    ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

مدل های جذاب کیف، در پاییز/زمستان 2017-2016 به حضور شما تقدیم می گردد...

مثل همه فصل های دیگر، در این فصل هم کیف ها دارای رنگ ها و مدل های مختلفی می باشند. به نظر می رسد مدل های اسپورت فصل قبل، جای خود را به کیف های سرسنگین تر و اصیل داده اند. کیف های با بندهای ضربدری دوباره مد شده اند. طرح های چند تکه هم مد می باشند. دنیای فشن، از کیف های زیادی استقبال کرده است. شما هم می توانید مدل های کوچک و بزرگ متفاوتی را انتخاب کنید. کیف های کمری و یا پشتی (کوله پشتی)، همیشه در بین مدل های مورد علاقه قرار دارند. به دلیل راحتی این مدلها، خانم ها به وفور از آنها استفاده می کنند.

ادامه مطلب

چگونه از دکمه سرآستین استفاده کنیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۵ اسفند ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

دکمه سرآستین را بیشتر بشناسیم...

دکمه‌های سرآستین از متنوع‌ترین نوع دکمه‌های پوشاک هستند. این دکمه ‌ها اکسسوار کوچکی هستند که بیشتر در مواقع رسمی استفاده می‌شوند و برای تزئین و بستن دو بخش سر آستین پیراهن مردانه (و گاهی اوقات زنانه) استفاده می‌شوند و تاثیر زیادی در ظاهر کت یا پیراهن دارند. دکمه‌های سرآستین در آغاز ویژه ی طبقه ی اشراف و ثروتمندان بودند. ایده‌ی ساخت دكمه سر‌دست به صد‌ها سال پیش باز می‌گردد. این دكمه‌ها در ابتدا از جنس فلزات بودند و بعدها مزین به برخی سنگ‌ها شدند. اولین دکمه‌های سرآستین زمانی ابداع شد که مردان تصمیم گرفتند به‌جای استفاده از بند و نوار برای متصل کردن سرآستین پیراهن، از چیز زیباتر و ظریفتری استفاده کنند.

ادامه مطلب

چگونه تایت بپوشیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ اسفند ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

مدل تایت های دهه 90، دوباره در سال 2016 – 2017 به مدل خیابانی بازگشت!

در اصل، تایت ها همیشه در زندگی ما هستند. مخصوصا تایت های ورزشی، که برای پیاده روی می پوشیم، به حدی راحت هستند که در مدل های خیابانی نیز باید استفاده شوند. تایت های ورزشی با طرح های زیبای خود، چرا در زندگی روزمره و مدل خیابانی هم استفاده نشوند؟ برندهای معروف، طرح های زیبای زیادی از تایت های ورزشی و خیابانی، در بین مدل های خود دارند. ما درباره ی راحتی و شیک بودن تایت، و اینکه چگونه می توان ترکیب های زیبایی ایجاد کرد،به شما چند ایده خواهیم داد...

ادامه مطلب

کلکسیون بهاری 2017 CHANEL COUTURE

نوشته   مدیر سایت .    ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

رنگ براق و جذبه ی زنانه در این مدل ها به یک میان می آیند...

همانطور که توسط Karl Legerfeld اعلام شد، کلکسیون بهاری شنل 2017 بی نظیر بود. مدل های ظریف و بی نظیر، با پر پرندگان حالت جادویی داشته و به دلیل وجود آینه های زیاد در سالن، لباس ها درخشندگی زیادی داشتند و این حالت معجزه آسا در این شوی فشن، مردم را شگفت زده کرد.

ادامه مطلب

لباس دامادی شما چگونه باید باشد؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۵ بهمن ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

ازدواج یکی از مهمترین موضوعات در زندگی یک مرد است. هیجان زده هستید، خیال بافی می کنید، امیدوار هستید. برای مردها در ازدواج یکی از مهمترین قضایا، انتخاب لباس دامادی است. در کنار پرنسس با لباس سفید، باید یک پرنس باشد. در تمام جوامع تقریبا این چنین است که بیشتر تمرکز در مراسم عروسی بر روی عروس می باشد. آرایش عروس، موهای عروس، لباس عروسی و ... در اینجاست که مردها مظلوم واقع می شوند.

همانطور که اشاره شد، در کنار عروس باید دامادی باشد که لایق او باشد. برای این لحظات زیبا، به چند نکته مهم اشاره می کنیم. داماد چه لباسی باید بپوشد؟ لباس داماد چگونه باید باشد؟ چگونه انتخاب شود؟ انواع لباس های دامادی چگونه اند؟

ادامه مطلب

چرم کلاسیک در مدل خیابانی هیچوقت کلاسیک و دمده نمی شود!

نوشته   مدیر سایت .    ۱۳ بهمن ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

برای اضافه کردن مهمترین قطعه به ست های خود دست به کار شوید!...

از چرم در هر چهار فصل استفاده می شود. لباس چرمی از شلوارک گرفته تا کت، پالتو و ...، به هر طریقی یک راهی برای وارد شدن به کمد شما در هر فصلی پیدا خواهد کرد. کسانی که قصد پوشیدن لباس های شیک را دارند در ترکیب های خود از این جنس استفاده می کنند، و همینطور می توانید با لباس های چرمی تنگ و یا دکولته، روح زنانگی خود را نمایان کنید. با طرح ها و رنگ های جذاب چرمی می توان از کلاسیک بودن آن خیلی فاصله گرفت و در مدل خیابانی درخشید. این هم پیشنهادهای جذاب برای ترکیب های چرمی.

ادامه مطلب

مخمل، یک مدل گرم و محبوب در فشن خیابانی زمستان 2017

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ بهمن ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

آماده اید با ترکیب های شیک و زیبای مخملی آشنا شوید؟

وقتی حرف از زمستان باشد، یکی از اولین چیزهایی که به ذهنمان خطور می کند، مخمل است، با جنس نرم و ضخیمی که دارد، در زمستان به ما گرما بخشیده و با جنس درخشانی که دارد، می تواند نقش مهمی را در ترکیب های زیبا و ظریف داشته باشد. دلیل نوستالژیک بودن این جنس، به زمان های گذشته برمی گردد، زمانی که در قصرها، خانم ها از این جنس بی نظیر در لباسهای خود استفاده می کردند. مخمل همانطور که در سال گذشته پرکاربرد بود، در زمستان امسال نیز با این مدل راحت، درخشان، شیک، پرکاربرد و گرم می توان ترکیب های زیبایی ایجاد کرد. میتوانید از سر تا پا مخمل بپوشید و یا فقط از یک قطعه مخمل در ترکیب خود استفاده کنید. در ترکیب های پیش پا افتاده می توانید یک مخمل با رنگ پر ادعا استفاده کرده و یا یک چکمه مخملی پوشیده و به ترکیب خود جلوه خاصی بدهید اگر در کمد لباس خود مدل مخمل ندارید، پس منتظر چه هستید؟ سریعا بروید برای خرید... ولی ابتدا از ترکیب های خیابانی زیر ایده بگیرید...

ادامه مطلب

بوت های مخملی، جزو کفش های محبوب سال 2017

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ بهمن ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

ترکیب های شما با بوت های مخملی، در خیابان ها می درخشند...

 یکی از محبوب ترین مدل های زمستان 2017، مخمل می باشد. بعد از ژاکت و کت مخمل و لباسهای مخملی و ...، نوبت به بوت های مخملی می رسد. در مدل خیابانی زمستان 2017، بوت مخملی یکی از محبوب ترین های خانم های شیک پوش است. چطور است با هم به بررسی این که با بوت های  مخملی چه ترکیب های شیکی به وجود می آید بپردازیم؟ پس ادامه متن را بخوانید، تا یاد بگیرید که چطور می توان تمامی توجه ها را به بوت های مخملی خود جلب کنید.

ادامه مطلب

9 ترکیب موثر در مدل پوشش چند لایه

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ بهمن ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

آیا پوشش زمستانی، همان پوشیدن چند لایه نیست؟...

"مدل چند لایه" یکی از بهترین مدل های زمستانی است. با این مدل زمستانی می توانید روزهای سرد را سپری کنید، از طرفی قوه ی تخیل خود را محک بزنید. طراحان لباس هم در پاییز/ زمستان 2016-2017، از این مدل به وفور استفاده کرده اند. که در نهایت مدل های گرم و نرمی نمایان می شوند. علاقه مندان به مد و فشن، با استفاده از مدل چند لایه، چندین لایه را با هم ترکیب می کنند. روی شلوار دامن، روی پیراهن ژاکت، روی ژاکت کت، و چندین لایه دیگر روی همدیگر.  حالا شما را با 9 مدل ترکیب مد خیابانی زمستان 2017 آشنا می کنیم. شما هم با الهام گرفتن از این مدل ها می توانید مدل خود را طراحی کنید.

ادامه مطلب

10 موردی که باید به کمد لباس خود اضافه کنید تا در زمستان شیک و خوش استایل باشید .

نوشته   مدیر سایت .    ۰۹ دی ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

اگر این موارد در جا رختی زمستانی 2017 شما نباشد، اصلا قابل قبول نیست!...

 

برای شیک تر بودن در زمستان هنر و تلاش خاصی لازم است. در زمستان، هم برای گرم شدن و هم برای شیک بودن، به چند مورد نیاز است. برای شما چند مورد شیک انتخاب کردم تا با آنها بتوانید در زمستان 2017 شیک پوش باشید. با بافت های گرم هم صاحب سبک باشید و هم گرم شوید. حالا بیایید نگاهی به موارد مورد نیاز بیندازیم و نواقص را تکمیل کنیم.

ادامه مطلب

رازهای ست های شیک زمستانی با مدلهای محبوب جین

نوشته   مدیر سایت .    ۰۷ دی ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

رازهای ست های شیک زمستانی با مدلهای محبوب جین

جین ها با کدام مدلهایشان در زمستان 2017 نمایان خواهند شد؟

 ما همیشه تغییرات ایجاد شده در مدل ها و شلوار های جین را دنبال کرده و آنها را به عنوان مهمترین بخش از ست هایمان انتخاب می کنیم. مدلهای مختلف جین، با دوخت و طرح بندی بزرگ و کوچک خود به ست های ما سبک خاصی داده و به سمت مدل خیابانی سوق می دهد.

 با دقت در مدل های زمستانی 2017، آیا ممکن است با یک شلوار جین، شیک باشیم؟ بله، امکان پذیر است. می توانیم راحت هم باشیم؟ بله، می توانیم. آیا می توان صاحب سبک بود؟ بله، امکان پذیر است. پس در این زمستان، برای سرمایه گذاری در زمینه جین، منتظر چه چیزی هستید؟

ادامه مطلب

جشنواره یلدای ویولامد

نوشته   مدیر سایت .    ۲۰ آذر ۱۳۹۵  .  ویژه ویولا مد

جشنواره یلدای ویولامد

شب یلدا یک سنت باستانی در ایران است و مردم عزیز میهنمان سالهاست که شب یلدا را جشن می گیرند و بلندترین شب سال را در کنار هم سپری کرده و به شب زنده داری و سرگرمی و شادی می پردازند .

امسال نیز ویولامد  این سنت کهن را گرامی داشته و آن را در کنار هموطنان عزیز جشن می گیرد . 

ادامه مطلب

پاییز با مینی کیف‌ها

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ مهر ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

پاییز با مینی کیف‌ها

کیف‌های کوچک جمع و‌جور،سبک وزن و بسیار راحت قابل حمل هستند. زمانی‌که کیف‌تان را سایز کوچک انتخاب ‌می‌کنید می‌توانید تنوع بسیاری در استایل خود داشته باشید و هر طرحی که دوست داشتید را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

5 ژاکتی که برای گذراندن پاییز امسال به آنها نیاز دارید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۴ مهر ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

5 ژاکتی که برای گذراندن پاییز امسال به آنها نیاز دارید

آیا شما لباس‌های خود را ست می‌کنید؟

پاییز نزدیک است. روز‌های گرم کم‌کم درحال تمام شدن هستند و هوا سردتر می‌شود. باید به فکر مرتب کردن کمد لباس خود باشید تا لباس‌های مناسب این فصل را آماده کنید. مخصوصاً کت‌هایتان را.

ادامه مطلب

فصل پاییز و استایل پاییزی

نوشته   مدیر سایت .    ۲۵ شهریور ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

فصل پاییز و استایل پاییزی

پاییز در راه است، اما هنوز چند روز دیگری فرصت باقی‌ است. در این فرصت کوتاه می‌توانید برای تیپ پاییزی خود تصمیم بگیرید. می‌توانید لباس‌های متنوعی را امتحان کرده و استایل های متفاوتی داشته باشید. فصل پاییز بهترین زمان برای داشتن تیپ و استایلی منحصربه‌فرد و زیباست. پس کم‌کم با سرد شدن هوا می‌توانید لباس‌هایی که متناسب فصل پاییز هستند، را بپوشید؛ بنابراین سعی کنید با تغییر فصل ظاهر خود را از حالت معمولی درآورده و به‌روز کنید.

ادامه مطلب

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

نوشته   مدیر سایت .    ۱۷ شهریور ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

پیراهن سفید از آن دسته لباس‌هایی هست که معمولاً هر مردی می‌تواند با انتخاب نوع مناسبی از آن، خوش‌تیپ‌تر شود. پس هر مردی حداقل به یک پیراهن سفید نیاز دارد. در ادامه راهنمایی‌هایی در مورد پیراهن مناسب شما، ارائه خواهیم داد.

ادامه مطلب

کلکسیون آرایش زیبایی داشته باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۹ شهریور ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

کلکسیون آرایش زیبایی داشته باشید

یک موضوع مهمی که مجلات و وبلاگ‌های مدوفشن بیشتر درباره‌‍‌ی آن کنجکاو و مشتاق هستند کلکسیون ست لباس‌هایی هست که هیچ‌وقت از مدافتاده نمی‌شوند. موقع لباس خریدن فقط لباس‌هایی را می‌خرید که برای فرم اندام و سبک زندگی شما مناسب باشند. پس یک کمد لباس مرتبی خواهید داشت که موقع آماده‌شدن راحت خواهید بود و همیشه از لباس‌هایی که میپوشید احساس رضایت خواهید داشت. یکی از زمینه‌هایی که ممکن است کنترل خود را از دست دهید کلکسیون لوازم آرایشی هست و اگر درباره‌ی این موضوع فکری نکنید همیشه کابینت حمامتان، کیف، میز آرایش و حتی ماشین ممکن است با مداد چشم، سنجاق‌سر و خط چشم و لوازم آرایش‌های دیگر پر باشد.

ادامه مطلب

برای پوشیدن کت‌وشلوار سه‌تکه چه زمان و مکانی مناسب است؟

نوشته   مدیر سایت .    ۲۵ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

برای پوشیدن کت‌وشلوار سه‌تکه چه زمان و مکانی مناسب است؟

کت‌وشلوارسه‌تکه از آنچه هست، پیچیده‌تر به نظر می‌رسد، اما با طراحی یک استایل مناسب، هر فردی می‌تواند به این ظاهر کلاسیک و پیچیده دست یابد. کت‌وشلوار سه‌تکه، برای برخی مردان، هرچقدر هم که خوششان بیاید، مناسب نیست. مخصوصاً اگر بخواهند به‌طور روزانه از آن استفاده کنند؛ اما شما می‌توانید با پوشیدن این نوع کت‌وشلوار، جذاب‌تر و خوش‌استایل‌تر باشید. با انتخاب رنگ، اندازه و استایل مناسب کت‌وشلوار، هم می‌توانید ظاهر خود را تغییر داده و هم برای هر محیطی که در آن قرار دارید، لباس مناسب پوشیده باشید.

ادامه مطلب

پیراهن مشکی در استایل‌های مختلف

نوشته   مدیر سایت .    ۱۹ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن مشکی در استایل‌های مختلف

تقریبا همه‌ی ما در قفسه‌ی لباس خود پیراهن مشکی داریم اما وقت آن رسیده است که با انواع استایل این لباس شیک آشنا بشیم. شما می‌توانید آن را در جشن تولد یا دورهمی‌های دوستانه بپوشید.

ادامه مطلب

استایل‌های مختلف شلوار پاگشاد سفید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۶ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

استایل‌های مختلف شلوار پاگشاد سفید

از جمله لباس‌هایی که باید در کمد لباستان باشد شلوار های پاگشاد سفید هستند که بسیار تطبیق‌پذیر و شیک‌اند و برای هر فرم بدنی متناسب هستند. فرق نمی‌کند که آن را با یک تی‌شرت ساده یا یک بلوز بپوشید سعی کنید شیک بودن و جذابیت را در لباستان بیافرینید. در یک نگاه ساده انواع تیپ‌های مختلفی که می‌توانید با این شلوار داشته باشید را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب

8 لباسی که هرگز از مدافتاده نمی‌شوند

نوشته   مدیر سایت .    ۱۰ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

8 لباسی که هرگز از مدافتاده نمی‌شوند

همه‎ی ما خودمان را بیشتر درگیر استایل‌های جدید می‌کنیم، اما بهتر نیست همیشه برای چیزهایی پول خرج کنیم که سال‌های سال در کمدمان خواهند بود و از آنها استفاده خواهیم کرد؟

ادامه مطلب

9لباس تا بهترین کمد لباس

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ مرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

9لباس تا بهترین کمد لباس

فرض بر اینکه شما خواب مانده‌اید و عجله هم دارید که به‌جایی بروید و بی‌خیال آرایش و موهایتان شده‌اید اما نمی‌توانید بیخیال لباستان شوید. خب چی می‌پوشید؟

ادامه مطلب

9 بلایی که میتوانید سر پوست‌تان بیاورید

نوشته   مدیر سایت .    ۲۹ تیر ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

9 بلایی که میتوانید سر پوست‌تان بیاورید

همه‌ی ما پوستی درخشان‌و بدون لکه‌ می‌خواهیم، اما گاهی‌اوقات گفتن این حرف از انجامش راحت‌تر است. داشتن پوستی روشن‌و شفاف بدون خط و لکه زحمت ‌و تلاش می‌طلبد، مگر اینکه شما یک شخص افسانه‌ای باشید که یک پوستی بی‌عیب‌و نقص داشته‌باشید. کارهایی که شما را به دام این 9 تله می‌اندازد را از عادت ‌هایتان حذف کنید.

ادامه مطلب

کمد لباس رویایی خود را بسازید

نوشته   مدیر سایت .    ۲۳ تیر ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

کمد لباس رویایی خود را بسازید

کمد لباس از جمله جاهایی هست که هر روز باهاش سروکار دارید بنابراین این کمد لباس چه کوچک باشد چه بزرگ و مجلل، باید شما رو شاد کند و بهتون انرژی بدهد.

ادامه مطلب

سه استایل عالی برای پوشیدن تایت مشکی

نوشته   مدیر سایت .    ۱۴ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

سه استایل عالی برای پوشیدن تایت مشکی

تایت ها بیشتر از پارچه های نخی و نازک دوخته می شوند و بیشتر مانند جوراب های ساق بلند هستند. این روزها تایت ها از لباس های پر طرفدار و متدوال به حساب می آیند‌‌. در اینجا برخی استایل های جدید را برای پوشیدن تایت به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب

پیشنهاد ویژه ویولایی: با این رژیم ساده، خوش اندام می‌شوید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ تیر ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

پیشنهاد ویژه ویولایی: با این رژیم ساده، خوش اندام می‌شوید

برخی دوستان ویولایی از وضعیت تناسب‌اندام خود ناراضی هستند. برای استفاده از لباس‌های شیک ویولا خود را آماده کنید. این برنامه‌غذایی توسط شرکت جنرال‌موتورز برای تناسب اندام و حفظ سلامت کارمندان خودش به کار برده‌است. 

ادامه مطلب

5 استایل لباسی که می تواند برای هر کسی مناسب باشد

نوشته   مدیر سایت .    ۰۶ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

5 استایل لباسی که می تواند برای هر کسی مناسب باشد

لباس پوشیدن به سبکی که متناسب با فرم اندامتان باشد ارزش بسیار زیادی دارد و همیشه هم کار ساده ای نیست. به مواردی که ذکر می شوند توجه کنید :

ادامه مطلب

کودکان با استایل های متفاوت

نوشته   مدیر سایت .    ۰۳ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

کودکان با استایل های متفاوت

لباس پوشیدن کودکان گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد. برخی بچه ها به سادگی هر آنچه را که شما می خواهید می پوشند در حالی که ممکن است بعضی از کودکان در مقابل این عمل واکنش نشان دهند. بعضی از بچه ها خجالتی و تودارند ولی بعضی شلوغ و پر جنب و جوش هستند بنابراین هر کسی باید خصوصیات کودک خود را بداند.

ادامه مطلب

با لباس های طرح دار و پرینتی استایل باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ تیر ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با لباس های طرح دار و پرینتی استایل باشید

نمایش انواع استایل های فصلی در دنیای مد و فشن هنوز ادامه دارد و این بار نحوه ی پوشیدن لباس های طرح دار و پرینتی را یاد خواهید گرفت.

اگر می خواهید که در استایل خود ریسکی داشته باشید انجام این کار بسیار راحت است. از لحاظ تئوری ست کردن لباس های پرینتی ممکن است کار خطرناکی باشد چون اغلب اینگونه لباس ها اشتباه پوشیده می شوند و این باعث می شود که خوب دیده نشوند و این موضوع هم باعث شده که بسیاری از افراد از پوشیدن اینگونه لباس ها صرف نظر کنند.

ادامه مطلب

با لباس های مشکی و سفید چگونه فشن و به روز باشیم

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ خرداد ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

با لباس های مشکی و سفید چگونه فشن و به روز باشیم

نه تنها لباس های مشکی و سفید دارای زیبایی و ظرافت خاصی هستند بلکه هر دو رنگ کلاسیک و ساده اند و برای هر فرم بدنی،سایزی و قدی مناسب هستند. لازم به ذکر نیست که بیشتر لباس های مشکی و سفید برای هر مناسبتی چه رسمی و چه غیر رسمی برای هر فصلی چه تابستان و چه زمستان شیک و ایده آل هستند.

ادامه مطلب

با شلوار استایل های متفاوت داشته باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۴ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با شلوار استایل های متفاوت داشته باشید

مسلما شما پوشیدن انواع و اقسام لباس های شیک و زیبا را دوست دارید و زمانی هم که لباس ها را با هم ست می کنید می توانید برای هر فصلی انواع استایل مختلف داشته باشید.

با تمامی لباس هایی که در کمدتان دارید خلاقیت خود را در ست کردن لباس هایتان نشان دهید در این صورت قادر خواهید بود که استایل های مورد علاقه ی خود را با روش های مختلف ایجاد کنید.

ادامه مطلب

لباس پوشیدن به سبک رسمی و اداری

نوشته   مدیر سایت .    ۱۱ خرداد ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

لباس پوشیدن به سبک رسمی و اداری

لباس کار یک موضوع پیچیده است. اما به طورکلی در بیشتر شغل ها مخصوصا افرادی که با جنس فروشی سر و کار دارند لازم است که به لباس پوشیدن خود اهمیت بیشتری دهند.

در حالت های رسمی بهترین نوع لباس پوشیدن کت و شلوار یا کت و دامن است.

ادامه مطلب

پوشیدن انواع لباس های طرح پلنگی

نوشته   مدیر سایت .    ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پوشیدن انواع لباس های طرح پلنگی

چگونه پوشیدن لباس هایی با طرح پوست حیوانات سوالی است که همیشه پرسیده می شود. طرح حیواناتی مانند پلنگ،ببر و مار متداول تر است. در واقع اینگونه لباس ها را در هر فصلی میتوان پوشید.شما فقط باید آنها را با لباس های درست ست کنید. موقعی که این لباس ها به درستی انتخاب شوند خیلی عالی دیده می شوند و بیشتر از آنکه فکر کنید می توانید استایل های متنوع با این لباس ها داشته باشید. زمانی که این لباس ها را می پوشید یک موضوع بسیار مهم این است که کارتان را درست انجام دهید.

ادامه مطلب

پیراهن های شطرنجی را در استایل های مختلف بپوشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ خرداد ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن های شطرنجی را در استایل های مختلف بپوشید

پیراهن های شطرنجی درست مثل پیراهن مشکی کوتاه، جین آبی و شومیز مورد علاقه ی افراد بسیاری هستند. این پیراهن ها را می توانید در تمامی فصل ها بپوشید. پیراهن های شطرنجی متنوع و تطبیق پذیر هستند و می توانند در شیوه های مختلفی پوشیده شوند. اما این موضوع را هم فراموش نکنید که راحت و معمولا ارزان هستند.

ادامه مطلب

دامن بلند را چگونه بپوشیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

 دامن بلند را چگونه بپوشیم؟

دامن بلند را می توانید با انواع استایل های مختلف بپوشید و یکی از لباس هایی است که هر زنی باید داشته باشد. دامن های بلند یا دامن های MAXI فوق العاده شیک و تقریبا با توجه به طراحی و استایلشان برای هر موقعیتی مناسب هستند. به عبارت دیگر این دامن تجسمی از زیبایی، زنانگی،استایل و به روز بودن است.

ادامه مطلب

لباس حجابی به سبک مد روز

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

لباس حجابی به سبک مد روز

مهم ترین ویژگی که لباس های حجابی نشانگر آنند عفت و تواضع است.

کسانی که لباس حجابی می پوشند می توانند شیک و با سلیقه باشند. داشتن حجاب نه تنها باعث می شود که انسان بیشتر احساس امنیت کند بلکه باعث می شود که شخص بیشتر شیک و به روز دیده شود.

ادامه مطلب

7 روش عالی برای اینکه پوستی زیبا داشته باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

7 روش عالی برای اینکه پوستی زیبا داشته باشید

برخی اطلاعات اشتباهی در مورد مراقبت از پوست گفته می شود که باعث می شود شما روش های غلطی را به کار گیرد. مراقبت از پوست کار دشواری است و در برخی موارد بستگی به نوع پوست شما دارد. روش هایی برای مراقبت از پوست وجود دارد که ممکن است برای هر نوع پوستی به کارگیری این روش ها درست نباشد پس در مراقبت از پوستان دقت کنید کارهایی را انجام دهید که متناسب با پوستتان است. به راهنمایی های زیر برای مراقبت از پوستتان توجه کنید.

ادامه مطلب

6 نکته در مورد اینکه چگونه غذاهای سالم تر بخورید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

6 نکته در مورد اینکه چگونه غذاهای سالم تر بخورید

بسیاری از مردم علاقه مند که بدانند چگونه می توانند سالم غذا بخورند و رژیم غذایی صحیحی داشته باشند. امروز برخی نکات ساده را با شما به اشتراک می گذاریم که کمک خواهد کرد در زندگی روزمره خود به سالم غذا خوردن عادت کنید.

ادامه مطلب

6 روش صحیح برای اینکه عمر لباس هایتان را زیاد کنید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

6 روش صحیح برای اینکه عمر لباس هایتان را زیاد کنید

رنگ تی شرتتان خراب می شود. شلوار جین تان پاره می شود. نمی توانید لباس هایی را که دوست دارید بیشتر بپوشید. پس لازم هست که با دانستن برخی نکات از لباس هایتان خوب نگه داری کنید. بعضی اوقات لباس های ما بدون اینکه خیلی آنها را پوشیده باشیم خراب می شوند بعضا دلیل آن این است که جنس و کیفیت لباسی که خریده  ایم خراب است اما بیشتر وقت ها در پوشیدن،نگه داری و شستن آنها دقت لازم را به کار نمی بریم. شما برای اینکه بتوانید لباس هایتان را بدون خراب شدن رنگ ،نخ کش شدن یا آب رفتگی استفاده کنید به موارد زیر توجه کنید.

ادامه مطلب

کیفی مناسب برای لباسی مناسب

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

کیفی مناسب برای لباسی مناسب

همانگونه که همه ی ما چیزهای جدید را دوست داریم برخی خانوم ها به داشتن کیف های متنوع علاقه ی زیادی دارند. پس برای لباس هایی که می پوشید باید بدانید چه نوع کیفی با چه رنگی بردارید.

هر دختری می داند که هیچ لباسی نمی تواند بدون اکسسواری تکمیل باشد. کیف از جمله اکسسواری مهمی است که نیاز دارید. تمامی این موارد از کیف گرفته تا آرایش برای شیک بودن بسیار مهم هستند. اما مانند لباس هر کیف برای هر مناسبتی خوب نیست. 

ادامه مطلب

انواع استایل در دنیای مد و فشن

نوشته   مدیر سایت .    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

انواع استایل در دنیای مد و فشن

انواع استایل های فشن چیست؟ استایل ها در زمینه ی مد و فشن معمولا برخی ایده هایی هستند که اشتباه برداشت می شوند و اغلب آنگونه که به نظر می رسند پیچیده نیستند.

در حقیقت شناختن انواع استایل ها در زمینه ی مد و فشن کار شما را در خرید و پوشاک راحت تر می کند.

همه ی لباس ها بر اساس شباهت در مدل و طرح،پارچه،نوع استایل و رنگ گروه بندی شده اند. استایل فشن به طور کلی به گروهی از خصیصه و ویژگی های شخصیتی بر می گردد که با موضوع خاص مد و فشن هم مطابقت دارد. 

ادامه مطلب

لباس هایتان را با کفش کتانی سفید بپوشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

لباس هایتان را با کفش کتانی سفید بپوشید

در سال 2016 بیشتر استایل ها با کفش های کتانی نمایان شده است. در اینجا برای شما برخی روش هایی برای پوشیدن کفش کتانی نشان داده می شود.

برخی اوقات فقط به دلیل اینکه دامن یا لباس بلند می پوشیم قرار نیست حتما کفشمان پاشنه بلند باشد.این بستگی به استایل و سلیقه ی شما دارد، گاها می توانید بسیاری از لباس های خودتان را حتی با کفش های اسپورت هم بپوشید.

ادامه مطلب

10 راهنمایی برای اینکه به یک مرد شیک و به روز تبدیل شوید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

10 راهنمایی برای اینکه به یک مرد شیک و به روز تبدیل شوید

به طور طبیعی نمی شود استایل بود باید آن را یاد گرفت. اینجا برخی راهنمایی های هستند که می توانند به طور اساسی استایل شما را تغییر دهند. برخی نکات اصلی به آقایان کمک خواهد کرد که استایل و سبک پوشش خود را بهتر کنند.

ادامه مطلب

روشهایی برای پوشیدن شلوار پا گشاد

نوشته   مدیر سایت .    ۲۹ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

روشهایی برای پوشیدن شلوار پا گشاد

اینگونه شلوارها قطعا شیک و در مواقع گرم مناسب هستند . برای پوشیدن اینگونه شلوارها ایده های مختلفی وجود دارد، می توانید آن را با یک پیراهنی که پهلوهایش داخل شلوار است بپوشید. 

ادامه مطلب

بزرگترین تخفیف ویولامد بمناسبت روز پدر

نوشته   مدیر سایت .    ۲۸ فروردین ۱۳۹۵  .  ویژه ویولا مد

 بزرگترین تخفیف ویولامد بمناسبت روز پدر

بهترین روزهای زندگی مان کم کم دارند سپری می شوند و تنها چیزی که برایمان خواهد ماند همه ی لحظات خوش و شیرین زندگی است قدر این لحظات را بدانید.  

چندی  پیش منتظر عید نوروز بودیم عید هم از راه رسید و بی هیچ درنگی تمام شد و در این روز های خوب بهاری شاهد روز زیبای مادر بودیم امیدواریم روز مادر هم همراه با لحظات زیبا در کنار مادر عزیزتان سپری شده باشد و به دنبال آن کم کم به روز پدر نیز نزدیک می شویم

ادامه مطلب

برای داشتن شکمی تخت و باریک بیشتر چه چیزهایی بخوریم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ فروردین ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

برای داشتن شکمی تخت و باریک بیشتر چه چیزهایی بخوریم؟

فراموش نکنید برای اینکه خوش تیپ و استایل باشید باید اندام مناسب برای پوشیدن انواع لباس ها را داشته باشید اگر برای شیک بودن لباسی که می پوشید مهم است بیشتر از آن فرم بدن و اندام شما برای پوشیدن آن لباس مهم است.

اگر می خواهید شکمی تخت و مسطح داشته باشید باید غذای سالم و کم کالری با رژیم غذایی صحیح بخورید و ورزش های قلبی و عروقی بسیاری انجام دهید به طوری که کالری زیادی بیشتر از آنکه مصرف می کنید بسوزانید. اگر سعی و تلاش می کنید که یک کمری کاملا باریک داشته باشید پس به غذاهایی که می خورید خیلی دقت کنید و نکات در رابطه با این موادغذایی ها را که در زیر به آن اشاره می شود در نظر بگیرید.

ادامه مطلب

چه گلی بگیریم؟ 10 گل و معانی آنها

نوشته   مدیر سایت .    ۲۲ فروردین ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

چه گلی بگیریم؟ 10 گل و معانی آنها

زمانی که شما گلی می دهید یا گلی می گیرید بیشتر افراد در مورد اینکه آیا گل ها معنای پنهانی دارند یا نه فکر نمی کنند،اما هم رنگ و هم نوع گلی که می دهید می تواند بیشتر از آنکه شما فکر می کنید معنای بسیار زیادی داشته باشند. در طول قرون مردم به گل ها نماد و معانی مختلفی نسبت داده اند و به معنای این است که همه ی گل ها برای هر موقعیت و شرایطی مناسب نیستند. برخی از گل ها با عشق و ارادت همراه هستند در حالی که برخی دیگر بیشتر مناسب مراسم تدفین هستند. حتی مسئله پیچیده تر هم می شود، رنگ گل می تواند به طور کلی معنای آن را تغییر دهد. در حالی که اکثر افراد احتمالا در مورد معانی آن نمی دانند و برخی هم شاید می دانند. پس قبل از اینکه دسته گل بعدی را بخرید،معانی گل هایی که بیشتر مرسوم هستند را یاد بگیرید.

ادامه مطلب

این بار هم با پوشیدن شلوار جین سفید و روسری ابریشم و کمربند شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

این بار هم با پوشیدن شلوار جین سفید و روسری ابریشم و کمربند شیک باشید

بالاخره بهار هم از راه رسید و روزهای طولانی و خاطره انگیز بهاری با ما همراه است. شاید یک یا دو ماهی هیچ ایده ای برای پوشیدن لباس های خود نداشته باشید. اما اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که شلوار جین سفید ایده ی خوبی است که می توان آن را با هر چیزی بپوشید.

ادامه مطلب

8 بافت موی بسیار جذاب و زیبا برای بهار

نوشته   مدیر سایت .    ۱۷ فروردین ۱۳۹۵  .  من و زیبایی

8 بافت موی بسیار جذاب و زیبا برای بهار

کم کم به روزهای مرطوب و گرم نزدیکتر می شویم. به جای اینکه ساعت ها وقت خود را با مو صاف کن یا انواع واکس مو سپری کنید، میتوانید با یک بافت جالب و زیبا به موی خود زیبایی خاصی ببخشید. 

ادامه مطلب

8 راهنمایی در مورد اینکه چگونه خواب بهتری داشته باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۵ فروردین ۱۳۹۵  .  خوب است بدانید

8 راهنمایی در مورد اینکه چگونه خواب بهتری داشته باشید

اگر شما یکی از آن افرادی هستید که به سختی می توانید بخوابید،پس نیازی نیست که اشاره کنیم این مشکل تا چه اندازه روی شما تاثیر می گذارد. شما طی روز احساس خیلی بدی خواهید داشت و در سلامت شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. همه ی ما باید در شب حداقل 8 ساعت خواب خوب داشته باشیم،اما آمار نشان می دهد که حدود 35 درصد ار افراد کمتر از 7 ساعت در یک روز می خوابند. اگر شما جزو این افراد هستید که با مشکل و به سختی می خوابند پس این 8 راهنمایی را بررسی کنید تا خواب راحت و آرامی داشته باشید.

ادامه مطلب

8 لباس حجابی که می توانید با آنها شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۱۰ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

8 لباس حجابی که می توانید با آنها شیک باشید

بعد بهار و عیدنوروز از آنجایی که تابستان هم نزدیک میشود اکثر خانوم ها لباس جدید و استایل های جدیدی که در دنیای مد و فشن مد خواهد شد را دنبال می کنند.فصل تابستان کلا زمینه ای برای انواع رنگها و طرح های مختلف است. اگر شما یک لباس حجابی می پوشید نیاز است لباسی انتخاب کنید که با رنگ و سبک لباس حجابی تان جذاب دیده شود. 

ادامه مطلب

با این استایل های خیابانی شیک باشید

نوشته   مدیر سایت .    ۰۷ فروردین ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

با این استایل های خیابانی شیک باشید

با دامن میدی چگونه استایل خیابانی شیک داشته باشیم

راه های مختلف زیادی وجود دارد برای اینکه دامن میدی را بپوشیم. اگر شما به دنبال یک روش عالی برای پوشیدن دامن میدی هستید به طوری که مرتب و شیک دیده شوید به شما پیشنهاد می کنیم که به استایل های زیر نگاهی بیندازید. دامن میدی بهترین گزینه برای پوشیدن لباس به سبک زنانه و باوقار هست. با توجه به قد دامنی که می پوشید باید کفش مناسب انتخاب کنید.

ادامه مطلب

7 نکته در مورد اینکه چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ اسفند ۱۳۹۴  .  من و زیبایی

7 نکته در مورد اینکه چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

بسیاری از ما حتی نمیتوانیم زندگی را بدون آرایش تصور کنیم. محتوای امروز شاید برای بسیاری از دختران عجیب و غریب یا حتی ترسناک نیز باشد.بدون آرایش زیبا باشیم؟! آیا این ممکن است؟! برنامه روزانه ما این شده است که صبح زود بیدار شویم و ماسک آرایش زیبای خود را به صورت بزنیم.برای بسیاری از ما این امر میتواند حتی بی معنی و پوچ باشد که به سوپرمارکت بدون آرایش برویم. رسانه ها اغلب ما را مجبور به باور این موضوع می کنند که یک زن بدون آرایش نمی تواند تا حدودی زیبا و جذاب به نظر برسد.

در این پست ما این پیشنهاد را نمیکنیم که به طور کامل بیخیال زیباییتان شوید و مراقبت از خودتان را فراموش کنید، در مقابل اگر می خواهید به یک زندگی بدون آرایش عادت کنید یا حداقل قادر باشید یک روز بدون آرایش باشید در این صورت ملزم این هستید که یه کمی بیشتر در مراقبت از زیبایی طبیعی صورت، مو و فیزیکتان تلاش کنید.

ادامه مطلب

با شلوار جین خاکستری چی بپوشیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۸ اسفند ۱۳۹۴  .  خوب است بدانید

با شلوار جین خاکستری چی بپوشیم؟

 شیک و استایل ترین روش برای پوشیدن شلوار جین خاکستری

شلوار جین خاکستری به اندازه شلوار جین آبی،سیاه و سفید عالی دیده می شود. چه شلوار جین خاکستری زغال چوبی چه شلوار جین خاکستری روشن همه ی اینها یک انتخاب عالی برای شیک بودن هستند.

ادامه مطلب

10 رنگ برتر پاییز 2016 که توسط پنتون پیش بینی شد

نوشته   مدیر سایت .    ۱۳ اسفند ۱۳۹۴  .  خوب است بدانید

10 رنگ برتر پاییز 2016 که توسط پنتون پیش بینی شد

هفته ی مد نیویورک بسیار پر سر و صداتر از آن که میتواند باشد است. موسسه رنگ پنتون گزارش جدیدی در زمینه ی مد و فشن در مورد 10 رنگ برتر پاییز 2016 ارائه داد که به زودی در مد و فشن پاییز پیشرو نمایان خواهد شد.

ادامه مطلب

تغییرات خوب در سال 2016

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ اسفند ۱۳۹۴  .  خوب است بدانید

تغییرات خوب در سال 2016

خوش تیپ و شیک بودن خواسته ی همه ی ما است. همه در زندگی به دنبال زیبایی هستند و به همین دلیل به مد و استایل مو ، ناخن، لباس پوشیدن، آرایش کردن یا حتی به تنوع رنگ ها در لباس و برخی چیزهای دیگر توجه می کنند. امروزه بیشتر افراد به تیپ و شیک پوشی اهمیت خاصی می دهند و معتقدند خوب لباس پوشیدن و ظاهری آراسته داشتن، اعتماد به نفس را زیاد می کند و به انسان شادی و نشاط می بخشد.  پس اگر شما نیز به دنبال اینگونه احساسات و تجربیات هستید آن را در دنیای مد و فشن با کسب اطلاعات در مورد لباس زنانه ، لباس مردانه می توانید بیابید.  

ادامه مطلب

Dolce و Gabbanaاولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند

نوشته   مدیر سایت .    ۰۳ اسفند ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

Dolce و Gabbanaاولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند

روز یکشنبه ماه قبل، دولچه و گابانا اولین کلکسیون حجاب خود را منتشر کردند. کلکسیونی با رنگ و لباسهای سیاه و سفید و بژ که توسط تور و نوارهای گل دار و لیمویی برجسته شده است.

ادامه مطلب

کشاورز 85 ساله ای که تیپ زد

نوشته   مدیر سایت .    ۰۱ اسفند ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

	کشاورز 85 ساله ای که تیپ زد

امروز خواستیم با این پست بگیم هیچ وقت واسه خوش تیپ بودن دیر نیست. وقتی همه میگن مهم دل آدمه که شاد و سر زنده باشه به این حرف ایمان داشته باشید چون مهم نیست چند سالتونه مهم اینه که این شوق و انرژی رو دارید که شیک باشید.

کی گفته خوش تیپی فقط واسه جووناست!!!

ادامه مطلب

تصویرگر مد و فشن اسکچ و طرح های لباس خود را با مواد غذایی تکمیل کرد

نوشته   مدیر سایت .    ۲۸ بهمن ۱۳۹۴  .  من و زیبایی

 تصویرگر مد و فشن اسکچ و طرح های لباس خود را با مواد غذایی تکمیل کرد

تصویرگر مد و فشن  Gretchen Roehrs با طرح های ساده و زیبای خود از مواد غذایی مختلف به عنوان لباس های مد روز، به ما نشان داده که برخی اوقات مواد غذایی و مد و لباس چگونه می توانند به هم نزدیک باشند. 

ادامه مطلب

هنرمندی که گلبرگ های گل واقعی را در تصاویری از طراحی مد و فشن نمایان کرد

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  .  من و زیبایی

هنرمندی که گلبرگ های گل واقعی را در تصاویری از طراحی مد و فشن نمایان کرد

Grace Ciao یک دانش آموز 22 ساله ی سنگاپوری است که از یک روش هوشمندانه و ابتکاری برای طراحی تصاویر خود در زمینه مد و فشن استفاده کرده است.

ادامه مطلب

کودکانی که احتمالا بهتر از شما لباس پوشیده اند

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

کودکانی که احتمالا بهتر از شما لباس پوشیده اند

پسر یا دختری که خوب لباس پوشیده همیشه خوش تیپ و خوب دیده می شود، اما شما گمان می کنید چه احساسی داشته باشید زمانی که یک کودک شش ساله بهتر از شما لباس پوشیده باشد؟ این دقیقا همان چیزی است که کودکان در این پست به نمایش می گذارند- آنها شیک ترین کودکان در زمینه ی مد و لباس هستند. به احتمال زیاد شما در شگفتید، با این حال فکر می کنید در اینجا چه کسی بیشتر لذت می برد، کودکان یا پدر و مادرشان؟

ادامه مطلب

مد و سبک خیابانی ( Street Style ): همه ی شیک پوشان جالب توجه در کلکسیون مردان لندن در پاییز 2016

نوشته   مدیر سایت .    ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

مد و سبک خیابانی ( Street Style ): همه ی شیک پوشان جالب توجه در کلکسیون مردان لندن در پاییز 2016

لندن فقط مکانی برای طراحان لباس زنانه ی جالب و تعجب برانگیر که اجناس خود را به نمایش می گذارند،نیست بلکه در هر فصل مهم ترین مکان برای نمایش مردان فشن در زمینه ی مد است.

ادامه مطلب

چگونه فشن و به روز باشیم؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

چگونه فشن و به روز باشیم؟

"هیچ گاه یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید" این یک عبارت عالی است، اما در واقعیت، ما افراد را قبل از اینکه بشناسیم از روی ظاهر شان قضاوت می کنیم. دیدگاه و برداشت اول در هر مکانی مهم است و دانش و اطلاعات مهم در زمینه ی مد و فشن داشتن ، همیشه به خوبی مرتب و آماده بودن در این زمینه به شما کمک می کند. خوش سلیقه و به روز بودن در برخی افراد ذاتی  است. این مقاله در رابطه با افرادی نوشته شده است که در زمینه ی مد و فشن زیاد هم خوش شانس نیستند.

ادامه مطلب

از چه روشی استفاده کنیم که ژاکت های پشمی باعث خارش نشوند؟

نوشته   مدیر سایت .    ۱۰ بهمن ۱۳۹۴  .  خوب است بدانید

از چه روشی استفاده کنیم که ژاکت های پشمی باعث خارش نشوند؟

کشمکش زمستانی: همه ی شما می خواهید که خودتان را در کشباف سنگینی بپیچانید. اما تا زمانی که این لباس تنتان هست کاری به جز خارش و خاراندن ندارید که در نتیجه این کار باعث ورم کردن می شود.

ادامه مطلب

برای چکمه یا پوتین های تا مچ پا ؛ چه نوع شلوار جینی مناسب است؟

نوشته   مدیر سایت .    ۰۸ بهمن ۱۳۹۴  .  شیک پوش باشید

برای چکمه یا پوتین های تا مچ پا ؛ چه نوع شلوار جینی مناسب است؟

توصیه های یک طراح مد در خدمت شماست.

با شلوار جین تنگ برای خود مد بیافرینید

آیا می خواهید ساق پای شما نسبتا بلند و دراز دیده شود؟ چکمه ی سیاه خود را ( ترجیحا پاشنه بلند ) با شلوار جین تنگ و پوستی سیاه جفت کنید. به معنای واقعی  کلمه بیشتر از هر چیز دیگری اینگونه می تواند بهتر باشد.

ادامه مطلب

 • diMARE
 • GENESE
 • silvermoon
 • BESSINI
 • ONCU
 • EKLE
 • VITRIN
 • SERPIL
 • SABRA
 • Cotton mood
 • Defacto
 • koton
 • Denokids
 • Olgunorkun
 • Lcwaikiki
 • Tudors