ویولا مد
تعداد تخفیف مجموع خرید 0 0 0 تومان
پشتیبانی : 09304944488

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

نوشته   مدیر سایت .    ۱۷ شهریور ۱۳۹۵  .  شیک پوش باشید

پیراهن سفید مناسب با تیپ شما

پیراهن سفید از آن دسته لباس‌هایی هست که معمولاً هر مردی می‌تواند با انتخاب نوع مناسبی از آن، خوش‌تیپ‌تر شود. پس هر مردی حداقل به یک پیراهن سفید نیاز دارد. در ادامه راهنمایی‌هایی در مورد پیراهن مناسب شما، ارائه خواهیم داد.

وجود پیراهن سفید در بین لباس‌های مردان، ضروری است. طرح‎‌ها و مدل‌های این رنگ پیراهن، زیاد متفاوت نیستند اما باعث می‌شوند هر مردی منحصربه‌فرد دیده شود. نباید فراموش کرد که پیراهن سفید یک گزینه مناسب برای پوشیدن برای تمام طول روز محسوب می‌شود. همچنین پیراهن سفید، مستقل از فصل و موقعیت، در هرچه خوش‌تیپ‌تر شدن مردان نقش مهمی دارد.

برای برخی افراد پوشیدن پیراهن سفید، از ضرورت‌های شغلی‌شان است و چون باعث شیک‌تر و متخصص‌تر دیده شدن فرد می‌شود، یک انتخاب عالی برای دفتر کار محسوب می‌شود. از طرف دیگر چون این نوع پیراهن می‌تواند یک لباس راحتی نیز باشد، پوشیدن آن برای رویداد‌های غیر مهم نیز مناسب است.می‌توانید همیشه به پیراهن سفید خود اطمینان داشته باشید؛ یعنی مطمئن باشید پوشیدن آن شما را خوش‌تیپ‌تر وشیک‌تر از همیشه نشان خواهد داد. به دلیل اهمیت پیراهن سفید در پوشش مردان، تصمیم گرفتیم تا مطالبی را در این زمینه گرداوری کنیم.

 

چگونه پیراهن سفید بپوشید!

آیا به دنبال یک استایل جدید هستید؟ اگر این‌طور است، انتخاب یک پیراهن سفیدرنگ در این راه بسیار کمکتان خواهد کرد. این نوع پیراهن راحتی را از شما نمی‌گیرد چراکه طراحی راحت و ساده‌ای دارد که برای بسیاری از موقعیت‌ها مناسب است. بااین‌حال شما می‌توانید برای سازگار کردن هرچه بیشتر آن با شخصیت خود، در رنگ و نوع پارچه آن، تغییراتی دهید. بهترین چیز در مورد پیراهن سفید این است که در همه فصول و موقعیت‌ها قابل پوشیدن است. هیچ محدودیت خاصی برای زمان و مکان پوشیدن پیراهن سفیدتان ندارید؛ اما باید دقت کنید که اندازه آن کاملاً مناسب شما بوده و با آن کاملاً احساس راحتی کنید.

 

اندازه پیراهن سفید باید چگونه باشد؟

آیا شما برای خود طراح لباس و خیاط مخصوص دارید؟ اگر چنین نیست، پس باید خودتان برای انتخاب و طراحی لباس مناسبتان از طریق جست‌وجوی آنلاین، اقدام کنید. دقت کنید پیراهن سفید باید کاملاً برای تن شما متناسب باشد و خیاط شما دقت زیادی برای تحقق این موضوع خرج دهد. برای درک بهتر در مورد واژه‌ی متناسب بودن پیراهن سفید، بهتر است به تصاویر عکس اصلی نگاه کنید.

بهترین نوع پیراهن‌های سفید برای مردان

شاید پیدا کردن بهترین پیراهن سفید، کار مهمی باشد، مخصوصاً که استایل‌های بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد؛ اما ترسی نداشته باشید، چراکه ما انواع مختلف پیراهن سفید و اینکه چه نوع استایلی برای چه نوع فردی مناسب است را، در ادامه به‌طور مرتب، آورده‌ایم.

 

پیراهن سفید به‌عنوان بهترین انتخاب

پیراهن بهترین انتخاب برای افرادی است که به‌تازگی شروع به تیپ زدن می‎کنند و از آنجایی‌که پیراهن سفید هم برای دفتر کار و هم برای حضور در اجتماع‌های متفاوت مناسب است پس می‌تواند بهترین انتخاب باشد. در اینجا به چند نوع پیراهن اشاره می‌کنیم که می‌توانند به شما در مورد انتخاب پوشش‌تان، ایده دهند.

پیراهن سفید برای موقعیت‎‌های رسمی

پیراهن سفید با کراوات مشکی‌رنگ، یک گزینه مناسب برای مراسم‌های رسمی محسوب می‌شود. زمانی که می‌خواهید با پیراهن سفید خود تیپ بزنید، بهتر است تیپ جیمز باند را به یاد داشته باشید که چگونه با این نوع لباس بسیار خوش‌تیپ می‌شود. باید هدف شما این باشد که اطمینان حاصل کنید که اگر سایر لباس‌هایتان نیز کلاسیک و شیک هستند، می‌توانید به‌اندازه جیمز باند خوش‌تیپ باشید.

اگر می‌خواهید تیپی کاملاً شبیه جیمز باند داشته باشید، بهتر است از یک کراوات و پاپیون کفش‌های رسمی استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که برای مراسم‌های رسمی، برای پیراهن سفید خود، کت مشکی‌رنگ انتخاب کنید؛ اما اگر دوست داشته باشید، رنگ توسی تیره نیز برای کت گزینه مناسبی است.

پیراهن سفید برای محیط‌های دوستانه

برای حضور در یک جمع دوستانه آخر هفته، پوشیدن یک پیراهن که مناسب برای موقعیت‌های غیر جدی است، نقش مهمی در خلق یک تیپ راحتی دارد. اگر می‌خواهید ظاهری راحتی داشته باشید، پس لزومی ندارد در مورد تیپتان تلاش زیادی کنید. همچنین در این مواقع سعی کنید پیراهن خود را نیز ساده انتخاب کنید. در این موقعیت‌ها از رنگ‌های روشن اجتناب کرده و در انتخاب طرح پیراهن نیز سخت نگیرید. نمونه‌ای از این نوع تیپ را، می‌توانید در تصویر زیر که مجموعه‌ای شامل پیراهن و برخی اکسسوری‌های موردنیاز این موقعیت‌ها است، ببینید.

یک نمونه دیگر برای جمع‌های دوستانه را می‌توانید در تصویر بعدی مشاهده کنید. چون سادگی یک اصل در پوشش‌های راحتی محسوب می‌شود، پس بهتر است در این مورد از اکسسوری استفاده نکنید.

پیراهن سفید، پیراهنی برای محیط کار

همان‌طور که گفته شد، پوشیدن پیراهن سفید به دلیل ایجاد ظاهری شیک، گزینه‌ای مناسب برای محیط کار محسوب می‌شود. برای چنین محیطی می‌توانید پیراهن سفیدتان را به‌تنهایی و یا با کت‌وشلوار سه‌تکه بپوشید. یک نمونه برای این نوع پوشش، همراه با سایر ضروریات محیط کاری که مناسب با این تیپ هستند، در تصویر زیر نمایش داده شده است.

پیراهن سفید آستین‌بلند

این نوع پیراهن مناسب افرادی است که می‌خواهند در مراسم‌های غیررسمی و دوستانه نیز ظاهر رسمی و شیک خود را حفظ کنند. در این مورد باید دقت کنید که همه‌ی دکمه‌ها را ببندید و آستین‌ها را جمع کنید؛ اما نباید فراموش کنید که آستین‌ها را به‌طور مرتب تا کرده و از چروکیده شدن آن‌ها جلوگیری کنید. می‌توانید برای ساختن ظاهری غیررسمی‌تر، پیراهن سفید خود را در زیر شلوارتان قرار دهید. برای این کار باید قد پیراهنتان به‌اندازه کافی بلند باشد؛ چراکه اگر پیراهنتان کوتاه باشد احتمال اینکه از شلوار بیرون آید، وجود دارد. همچنین بهتر است برای این نوع تیپ، شلوارهایی با رنگ‌های روشن، انتخاب کنید. یک نمونه از این نوع تیپ در تصویر زیر نشان داده شده است.

پیراهن سفید برای مراسم‌های رسمی و شیک

در مراسم‌های شیک بهتر است پیراهن سفید خود را همراه با اکسسوری‌های مناسب بپوشید. برای مثال استفاده از کراوات مشکی برای چنین موقعیتی مناسب است. همچنین می‌توانید برای ساختن تیپی کلاسیک، از جلیقه و شلوار و کراوات استفاده کنید. برای حضور در یک مصاحبه و قرار کاری، بهترین انتخاب برای لباس، پیراهن سفید همراه با ژاکت، شلوار پارچه‌ای و کراوات است.

پیراهن سفید آستین‌کوتاه

لزومی ندارد برای پیراهن سفیدتان همواره آستین‌بلند را انتخاب کنید. در واقع برای خلق بهترین تیپ می‌توانید طرح‌ها، مدل‌ها و اندازه‌های متفاوتی را امتحان کرده تا بتوانید درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

با استفاده از پیراهن آستین‌کوتاه نیز، دست یافتن به ظاهری شیک ممکن است؛اما باید در متناسب بودن آن به اندامتان، دقت کنید. پیراهنتان، هم باید تن خور بوده و هم باید با آن احساس راحتی کنید. همچنین آستین‌ها باید به‌اندازه کافی بلند باشند، همچنین نباید زیاد تنگ بوده و ازنظر بلندی تا 4 سانتی‌متری آرنج‌تان‌ بیاید.

این نوع پیراهن مناسب فصل تابستان است و در این فصل می‌توانید از پیراهن آستین‌کوتاه برای مراسم‌های رسمی خود استفاده کنید.برای دستیابی به ظاهری کلاسیک با پیراهن آستین‌کوتاه، باید سایر لباس‌های خود را رسمی انتخاب کنید. همچنین به‌جای پوشیدن کت، یک جلیقه‌ی کلاسیک انتخاب کرده و آن‌ها را با یک شلوار پارچه‌ای و یک جفت کفش مناسب، ست کنید. برای یک نمونه می‌توانید تصویر زیر را الگو قرار دهید:

در هنگام پوشیدن پیراهن آستین‌کوتاه، بهتر است بر روی اکسسوری‌ها تمرکز کرده ولی از استفاده کردن کراوات، پاپیون و هر چیز مشابه آن‌ها، خودداری کنید. همان‌طوری که گفته شد، پیراهن سفید هم برای مناسبت‌های دوستانه و غیررسمی مناسب است، هم برای مناسبت‌های رسمی و کاری؛ اما بهتر است قبل از شرکت در مراسم، یک‌بار دیگر مناسب بودن لباسی انتخابی‌تان را با مراسمی که در آن حضور خواهید یافت، با مهمان‌ها، با مهمان‌داران و به‌طورکلی همه جنبه‌های مراسم موردنظر، چک کنید.

پوشیدن مدل‌های مختلف پیراهن سفید نیز پیشنهاد می‌شود. برای مثال، یک پیراهن سفید آستین‌کوتاه با آستین‌های توسی رنگ، همانند تصویر زیر، می‌تواند یک مدل راحتی آمیخته با حالت رسمی ایجاد کند. البته با این مدل پیراهن، پوشیدن شلوار جین پیشنهاد می‌شود. مخصوصاً یک شلوار جین مشکی‌رنگ، بسیار زیبا دیده می‌شود.

کفش مناسب با این تیپ، می‌تواند یک جفت کفش راحتی باشد؛ ولی اگر می‌خواهید استایل شیک‌تری داشته باشید، بهتر است کفش مدل قایقی را نیز امتحان کنید.

نحوه صحیح تا زدن آستین پیراهن

با یک چشم به هم زدن می‌توانید پیراهن سفیدتان را که ظاهری رسمی به شما بخشیده است، با بالا زدن آستین‌ها، به لباسی غیررسمی تبدیل کنید. (ویدیو!!!!)

راهنمای سریع برای انتخاب پیراهن سفید مناسب شما

 • پیراهن سفید مناسب برای موقعیت‌های مختلف وجود دارد. مستقل از این‌که پیراهن را برای مراسم رسمی و یا غیررسمی می‌خواهید، پیراهن سفید کلاسیک می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد.
 • باید مطمئن شوید آن چیزی را که پیداکرده‌اید، کاملاً برازنده استایل شماست. پیراهن (چه سفید چه رنگ‌های دیگر)، باید کاملاً متناسب بااندام شما باشد.
 • آستین‌های خود را تا کنید. به‌سادگی می‌توانید با بالا زدن آستین‌ها و یا قرار دادن پیراهن در زیر شلوار، استایل‌های متنوعی برای خود ایجاد کنید. این کار بسیار ساده است!
 • حتی اگر پیراهن سفیدرنگ خالص به شما می‌آید، لزومی ندارد همواره پیراهن سفید خالص بپوشید. مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را امتحان کنید. می‌توانید با اندکی تغییر در رنگ و طرح آن، تیپی متنوع داشته باشید.
 • پیراهن‌تان متعلق به شماست. برای پیدا کردن یک پیراهن سفید تمام‌عیار و عالی، باید از اینکه آیا این پیراهن کاملاً برازنده شماست، اطمینان حاصل کنید. قبل از خرید به این موضوع فکر کنید که دقیقاً چه چیزی می‌خواهید.

 

موارد قابل‌توجه:

پیراهن سفید آستین‌بلند و آستین‌کوتاه در بین لباس‌های مردان، از ضروریات محسوب می‌شود. این رنگ پیراهن را می‌توانید هم با لباس‌های رسمی و هم با لباس‌های غیررسمی‌تان بپوشید. ‌آن‌ها برای هر نوع موقعیتی مناسب هستند؛ بنابراین نباید در مورد زمان و مکان پوشیدن آن‌ها زیاد نگران باشید. هنگام پوشیدن این رنگ پیراهن، آزادی بیشتری در انتخاب سایر لباس‌های خود دارید. چراکه این پیراهن به‌راحتی با همه‌ی لباس‌هایی که دارید، ست می‌شود. برای مثال، لباس‌های مخصوص مراسم‌های رسمی، کت‌وشلوار سه‌تکه، شلوار پارچه‎‌ای، شلوار کتان و حتی شلوارک، ازجمله لباس‌هایی هستند که می‌توان با پیراهن سفید پوشید. همچنین برای ست کردن کفش و اکسسوری، گزینه‌های متنوعی پیش رو دارید.

مهم‌تر از همه، لباس شما باید نمایانگر شخصیت شما باشد. درواقع باید پیراهن سفید شما نشان دهد که شما به‌عنوان یک مرد دارای چه نوع شخصیتی هستید. برای تحقق این هدف باید در انتخاب خود دقت کنید.

 • diMARE
 • GENESE
 • silvermoon
 • BESSINI
 • ONCU
 • EKLE
 • VITRIN
 • SERPIL
 • SABRA
 • Cotton mood
 • Defacto
 • koton
 • Denokids
 • Olgunorkun
 • Lcwaikiki
 • Tudors